poniedziałek, 26 grudnia 2011

Christmas chic

Pin It
Świąteczne życzenia dla wszystkich, którzy trafią tutaj w dniu, kiedy piszę tego posta!
       Bardzo długo mnie tu nie było, ale na usprawiedliwienie pochwalę się, że tydzień przed świętami miałam obronę i w związku z tym zniknęłam w gąszczu przepisów i mądrych książek oraz napisałam długą pracę magisterską :)
       Chociaż brakuje śniegu, na krakowskim rynku świąteczna atmosfera zagościła na dobre, aniołki, choinki oraz zapachy sprawiają, że można przenieść się w zupełnie inny wymiar życia! Zniknęły ogródki, dzięki czemu kamienice są odsłonięte, a przestrzeń jest niezwykle elegancka.
       Płaszczyk i buty, które mam na sobie już pewnie znacie, ale w ręku trzymam nową torebkę, którą znalazłam pod choinką, a na mojej głowie jest toczek. Mam nadzieję, że spodoba się wam ta ekstrawagancja ;)      Christmas wishes to all who step by the day when I'm writing this post! I haven't been here for a long time, but for the excuse I must admit that the week before Christmas I had a defense and I had disappeared for month in the jungle of laws and the wise books, and I wrote a long Master thesis:)  Despite the lack of snow, the festive atmosphere in Krakow is established for good. Angels, Christmas trees and typical christmas scents make you move into a completely different dimension. Summer gardens have disappeared so the ancient buildings are exposed, and space is very elegant.  The coat and the shoes that I wore you probably know already, but I hold my new bag, which I found under the Christmas tree, and I have a fascinator on my head. I hope you will like something little extravagant;)

 
 

Funnel coat - Zara / Płaszcz - Zara
Leather satchel handbag- Fossil / torebka - Fossil
Fascinator - Zara / toczek - Zara
Animal print gloves - Mango / rękawiczki - Mango