niedziela, 8 maja 2011

elegant sunday

Pin It Przedstawiam prosty zestaw w którym wybrałam się na niedzielny obiad. Mam na sobie kurtkę po mojej mamie, która jest starsza ode mnie, i którą mama przywiozła z Francji, jeszcze parę lat zanim zjawiłam się na świecie. Na reszcie przyszła idealna pora na jej noszenie!
Spódnica jest granatowa i bardzo ładnie pasuje jej grubo tkana bawełna do cienkiej wełenki z jakiej wykonany jest żakiet. Buty moje ukochane, chociaż niewygodne.

żakiet - vintage
spódnica - mango
buty - pepe jeans

sobota, 7 maja 2011

Rajski ptak

Pin It Dawno nie pisałam, ale dopadło mnie straszne lenistwo, jednak w końcu nabrałam ochoty na wiosenne przebieranki, jeszcze niestety nie odświeżyłam szafy najnowszą kolekcją, za to sięgnęłam na jej dno i znalazłam trochę kolorów, które jak tylko słońce wyszło o poranku, zachęciły mnie do małej ekstrawagancji. Wdzianko dostałam jakiś czas temu na urodziny i fajnie się nosi, choć prawie cały ostatni rok wisiało w tylnych rzędach szafy.

takie kolory, pomimo modnych w tym sezonie szokujących i szalonych zestawień wolę  nosić do spokojnego tła, więc założyłam do wąskiej spódnicy z ciemnego jeansu oraz gładkich baletek, do tego moje ulubione pończochy w kolorze ecri, mam do nich słabość i często wkładam coś jasnego na nogi, nawet jak jest pochmurno. Oczywiście w obcasach na pewno czułabym się lepiej, ale robiłam zdjęcia przed planowanym dłuższym spacerem, więc postawiłam na wygodę.

wdzianko - Zara
spódnica - Stradivarius
baletki - Pepe Jeans
pierścionek - Parfois